wtorek, 23 października 2012

Kolejna porcja zdjęć

Ostatnio poważniej zaczęłam się zastanawiać nad agility. Mówiąc "poważniej" nie mam na myśli startów w zawodach, ale uczestniczeniem w kursach/treningach np. w GRAF. Na obozie Loce wychodziło naprawdę nieźle, czym byłam, no, dziwnie to zabrzmi - zaskoczona. Ale zanim po zastanawiamy się nad GRAF to poćwiczymy trochę sobie hopsanie na ogródku:


"Hopka" powstała razy dwa, może jeszcze powstanie trzecia. Bardzo profesjonalnie klocki ułożone, czyż nie? Po remoncie zostało trochę cegiełek leżących sobie bezczynnie przy płocie. Budowa takiej przeszkody ma wiele plusów - między innymi nawiązałam kontakt z ogrodową fauną - w tym przypadku glizdami wypełzającymi spod cegieł i <cokolwiek to było> gnijącymi sobie swobodnie między klocuszkami. Czyż to nie urocze?


Oczywiście pies towarzyszył mi przez całą tą mękę, tylko się na mnie z uśmiechem patrząc. Oczywiście tuż po skończeniu mojego dzieła "pseudo-hopa" była poddana dokładnej ekspertyzie, co widać na powyższym zdjęciu. Niedługo Gwiazdka = niedługo tunel + może jakaś inna przeszkódka. Yeah!
Dwa powyższe zdjęcia przedstawiają identyfikator Loci którego zdobyłam na wystawie, a poniżej Loca w swojej świeżo zakupionej (również na wystawie) apaszce.


Próbowałam (znowu) panningu. Nie jestem zadowolona z efektu, ale popracuję.Coś jeszcze, oprócz tego, że niedługo do domu przywędruje pocztą nowa zabawka? Nie? No więc do zobaczenia w następnym poście!

PS. Bardzo dziękuję Wam za ilość komentarzy w poprzednim poście - jesteście wspaniali, dziękuję!

15 komentarzy:

 1. Ja tez mam podobną hopke na ogródku =) A co do treningów agility to szczerze polecam! Sama teraz chodzę i jest wspaniale=) i jeszcze jedno masz śliczny identyfikator =)

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, przeszkoda praktycznie profesjonalna :D
  Liczy się dobra zabawa, jak w każdym sporcie.
  Zdjęcia cudowne, apaszka bardzo Loci pasuje, a identyfikator rewelacyjny :)
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo jaka fajna przeszkoda dla Locki. :D
  Identyfikator jest śliczny ^^ Apaszka również :)

  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne przeszkody :)Życzę sukcesów w uczeniu Loci pokonywania toru :) oraz w jego budowie :)Piękne zdjęcia na tle jesiennych liści :) Bardzo ładny identyfikator i apaszka :)Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniale Ci wyszło! :)
  Ja również mam zamiar stworzyć pewne przeszkody i generalny tor przeszkód (na nasze możliwości). ;D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysłowa hopeczka, tylko zastanawiam się, czy tyczka nie jest zbyt wysoko, jak dla początkującego psa (do pełnej wysokości dochodzi się stopniowo) ;).
  Zawody to bardzo fajna sprawa, pewnie zaczniesz o nich myśleć, jak bardziej wkręcisz się w ten sport. Dużo ludzi chodzi na treningi i przez myśl im nie przechodzi, że kiedyś wystartują, a los bywa różny ;D. Ja kojarzę teraz co najmniej jedną golden retrieverkę, która startuje.

  Apaszka bardzo twarzowa :D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjnie opisana hopka ;) powodzenia w dalszej budowie toru :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ;D ładne fotty ;-) Jak dla mnie Loca może daleko zajść z tym aglity ^.^
  Hopka is fantastic ! :P Hehe, też taką zrobię ;)
  Powodzenia Wam życzę !!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna notka ,jak zawsze . Loce do pyska w tej apaszce :D Hopka bardzo oryginalna ,świetny pomysł ,tylko czemu ja na takie coś nie wpadłam ? Trzeba będzie spróbować :D To czekamy na kolejnego posta z niecierpliwością, no i powodzenia w agi : )
  A&C

  OdpowiedzUsuń
 10. Widać musiałaś się napracować przy hopkach:)Wyglądają super.Pomysł miałaś super.Pasuje Loci ta apaszak,a i jeszcze śliczna adresówka.
  Życzymy powodzenia w agi.
  Pozdrawiamy : Asia&MJ

  OdpowiedzUsuń
 11. Powodzenia. Ja też zamierzam zacząć treningi agility, ale to najwcześniej w następnym roku. Pomysłowa hopka. Łatwo można zrobić hopki z drewnianych listewek, a jeszcze łatwiej z rurek PCV. Ja mam dwie drewniane stacjonaty i niepełny slalom (6 tyczek).

  OdpowiedzUsuń
 12. jak mialem obroże to tez nosiłem apaszki .. mam czerwoną i niebieska :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Hopk bardzo pomysłowo robiona :D
  Zyczę postępów :p Locia to piękny golden,a w apaszce wygląda jak top - psia - modelka xD
  Zdjęcia wyszły ci bardzo ładne. chciałabym mieć taki talent ;p
  Pozdrówka :)

  OdpowiedzUsuń